Tomáš Bukovský

Vek: 41rokov

Zamestnanie: práca vo verejnej správe a potom rád varím vo výrobni White Fish

email: info@whitefish.sk

Obľúbený revír: najradšej lovím na zväzových vodách vo väčšine prípadov na Slovensku a ak sú už u nás obmedzenia doby lovu, tak s priateľmi sa snažím každoročne navštíviť nejaký nový revír v zahraničí. Mám veľmi rád rieky a lákajú ma prekvapenia malých kanálov. Výzvou sú pre mňa veľké VN, majestátna rieka Dunaj ale stále má deň len 24hodín

Obľúbený spôsob rybolovu: veľmi rád lovím na odhod pomocou dištančiek, rád preferujem lov pod nohami na riekach alebo kanáloch. Ak je viac času tak sa venujem aj vyvážke. 

Obľúbená montáž: veľmi rád lovím na plávajúce, vyvážené nástrahy, takže obľubujem Multi Rig či Ronie Rig s fluocarbónom. V prípade klasického boiliesu používam rôzne druhy montáži, nemám vyslovene jeden druh. Niekedy trpím tým, že rád používam menšie háčiky.

Obľúbená nástraha: Black Magic, Scopex&Crab a potom samozrejme všetko čo pripravujeme ako novinky. Veľmi rád mám balancku Black Magic, popky Broskyňa&Cesnak, Slivôčka a Stick Mix SPICE.

Rekordné úlovky: Mňa poteší každý kaprík na podložke, hlavne aby to malo tú správnu atmosféru alebo netradičný príbeh. Veľmi rád chodím s manželkou a dcérou a niekoľkodňové rybačky a už aj to je pre mňa rekordný úlovok :-). Veľkou emóciou boľ pre mňa úspech na maratóne v love kaprov v Prahe na Vltave.

AXQM2673[1]

IMG_5476[1]

 IMG_E0482