Tomáš Bukovský

Vek: 41rokov

Zamestnanie: práca vo verejnej správe a potom rád varím vo výrobni White Fish

email: info@whitefish.sk

Obľúbený revír: najradšej lovím na zväzových vodách vo väčšine prípadov na Slovensku a ak sú už u nás obmedzenia doby lovu, tak s priateľmi sa snažím každoročne navštíviť nejaký nový revír v zahraničí. Mám veľmi rád rieky a lákajú ma prekvapenia malých kanálov. Výzvou sú pre mňa veľké VN, majestátna rieka Dunaj ale stále má deň len 24hodín

Obľúbený spôsob rybolovu: veľmi rád lovím na odhod pomocou dištančiek, rád preferujem lov pod nohami na riekach alebo kanáloch. Ak je viac času tak sa venujem aj vyvážke. 

Obľúbená montáž: veľmi rád lovím na plávajúce, vyvážené nástrahy, takže obľubujem Multi Rig či Ronie Rig s fluocarbónom. V prípade klasického boiliesu používam rôzne druhy montáži, nemám vyslovene jeden druh. Niekedy trpím tým, že rád používam menšie háčiky.

Obľúbená nástraha: Black Magic, Scopex&Crab a potom samozrejme všetko čo pripravujeme ako novinky. Veľmi rád mám balancku Black Magic, popky Broskyňa&Cesnak, Slivôčka a Stick Mix SPICE.

Rekordné úlovky: Mňa poteší každý kaprík na podložke, hlavne aby to malo tú správnu atmosféru alebo netradičný príbeh. Veľmi rád chodím s manželkou a dcérou a niekoľkodňové rybačky a už aj to je pre mňa rekordný úlovok :-). Veľkou emóciou boľ pre mňa úspech na maratóne v love kaprov v Prahe na Vltave.

AXQM2673[1]

IMG_5476[1]

 IMG_E0482

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie